Ta kontakt med oss i dag for en uforpliktende prat om hvordan vi kan hjelpe din bedrift.

Sentralbord: +47 69213100

Epost: granada@granada.no

Du kan også bruke kontaktskjemaet under.
Vi gleder oss til å høre fra deg!

Fakta
Bedriftsnavn: Granada AS
Besøksadresse: Sørliveien 118, 1788 Halden
Postadresse: Postboks 373, 1753 Halden
Organisasjonsnr: 825787852

Kathrine G. Andersen
Kathrine G. Andersen

Daglig leder

(+47) 90 19 50 00
kathrine@granada.no

Kasper G.  Andersen
Kasper G. Andersen

Drift

(+47) 41 50 00 74
kasper@granada.no

Cindy            Melberg
Cindy Melberg

Salg og Marked

(+47) 99 74 51 38
cindy@granada.no

Malin R.      Skogstad
Malin R. Skogstad

Kundesenter

(+47) 46 91 97 27
malin@granada.no

Camilla    Aspestrand
Camilla Aspestrand

Lager

(+47) 41 46 91 86
camilla@granada.no

Generelle henvendelser